مهسا عباسی

سلام بنده مهسا (اعظم) عباسی ،ساکن شهر زیبای اصفهان و متولد چهارم تیرماه سال ۱۳۷۰
داری مدرک کارشناسی صنایع دستی از دانشگاه هنر شیراز ورودی سال۱۳۸۹ هستم ک در سال ۱۳۹۳ دفاعیه ی خودم رو در موضوع خطوط کوفی و کاربرد آن در صنعت چاپ پارچه ارائه دادم و با نمره ی عالی قبول شدم .
بنده از سال ۱۳۹۶ کار خودم رو در رشته ی همجوشی شیشه شروع کردم و نزدیک به سه ماه نزد آقای احمد حسن زاده به کسب تجربه در این رشته پرداختم.
قابل ذکر است که بنده در طول تحصیل کارگاه فیوزگلس رو از سرکار خانم نگین نوابی در شیراز یاد گرفتم و سرآغاز آشنایی بنده با کار شیشه با آموزش های ایشان بوده است.
من در سال ۱۳۹۷ در سی امین نمایشگاه بین المللی تهران حضور داشتم که با استقبال عالی رو با رو شد.و در سال ۱۳۹۸ هم در نمایشگاه صنایع دستی بندرعباس شرکت کردم.از دیگر فعالیت های نمایشگاهی من حضور در گروه هنرمندان نقش جهان و حضور در مجموعه ی خانه هنر و چند نمایشگاه در سطح شهرستان بوده ک در همه ی این نمایشگاه ها خوشبختانه با استقبال زیادی روبه رو شدم.
زمینه ی فعالیت من در تولید کاشی های شیشه ای به روش فیوزینگ و تولید انواع لنزهای شیشه ای منقش به روش تک فیوز و فول فیوز،با استفاده از شیشه ی رنگی یا رنگ لعاب شیشه،انواع قاب ها،زیورآلات و ظروف شیشه ای میباشد.
تمایل من در سطح هنر زیبای همجوشی بیشتر در زمینه ی طراحی داخلی هست.

هم اکنون در زمینه ی تولید کاشی شیشه ای تمرکز دارم و قصد دارم هنر شیشه را بیشتر به فضای داخلی اماکن و منازل نزدیک کنم

اسکرول به بالا
Hands Casting with Glass
ثبت نام

کستینگ شیشه اثر نگین نوابی​

ورود

به وتروزا خوش آمدید

وتروزا تلاش می‌کند که وب‌سایت اهالی شیشه باشد.

وب‌سایت نوپا است؛ اگر در ثبت‌نام و یا ورود مشکل دارید؛ لطفاً از طریق واتساپ اطلاع دهید.